Add to Google Podziel się |

ENTEROSGEL - OPINIE

W tym miejscu można zbieramy wszystkie opinie o produktach. Jeśli chcesz się podzielić swoją wiedzą na temat jakiegokolwiek produktu zdrowotnego, to jest to odpowiednie forum.

ENTEROSGEL - OPINIE

Postprzez claudia » 09 Wrz 2011, 08:48

Enterosgel jest bardzo skutecznym sposobem na detoksykację organizmu. Dokładnie oczyszcza jelita oraz żołądek dzięki czemu leki oraz suplementy diety są lepiej wchłanianie, co z kolei zwiększa ich skuteczność. Zastosowałam dwutygodniową kurację Enterosgelem, aby przeprowadzić całkowitą detoksykację organizmu, ale pierwsze efekty były widoczne już po kilku użyciach. Najbardziej cieszy mnie fakt, że Enterosgel w zupełności wyeliminował wzdęcia, z którymi borykałam się od dłuższego czasu. Produkt powinien być stosowany na ok. 2 godziny przed i 2 godziny po jedzeniu, co bardzo pomaga w wyrobieniu sobie nawyku regularnego spożywania posiłków. Regularne jedzenie, jak wiadomo, jest koniecznym warunkiem utrzymania właściwej wagi i zdrowia, dlatego bardzo gorąco polecam Enterosgel wszystkim dbającym o zdrowie, a w szczególności osobom mającym problemy z prawidłowym trawieniem.
claudia

Miejscowość: Kraków

ENTEROSGEL - OPINIE

Postprzez justyna_gr » 09 Wrz 2011, 10:38

Enterosgel pomaga też na problemy z cerą. Dzięku temu, że oczyszcza organizm, wypryski na twarzy nie tworzą się. Sama sprawdziłam i polecam! Bo dobry krem to jedno, ale o cerę trzeba dbać też od wewnątrz :)
justyna_gr

Re: ENTEROSGEL - OPINIE

Postprzez magdaLENA » 12 Wrz 2011, 11:47

Słyszałam, że pomaga też na kaca ;)
magdaLENA

Postprzez Tomek » 20 Maj 2014, 08:05

Warto spróbować, zwłaszcza, że jest w bardzo atrakcyjnej cenie, 55 zl, zamiast 69. Promocja, Enterosgel 55 zł
Awatar użytkownika
Tomek

Miejscowość: Rabka-Zdrój

Postprzez bratPL » 06 Paź 2014, 08:04

Jedna z opinii na CENEO

Produkt o dość szerokim zastosowaniu. Bardzo skuteczny przy różnego rodzaju zatruciach. Jeden z najlepszych detoksykantów na rynku. Dokładnie oczyszcza jelita, żołądek czym pozwala skuteczniej zadziałać lekowi. Doskonałe Efekty przy zapaleniach wątroby, wrzodach (wyraźna erdykacja Helikobacter pylori), zaparciach, wzdęciach, niewydolności nerek czy skazie moczanowej. Profilaktyka nowotworów przewodu pokarmowego i skutki uboczne związane z terapiami przeciwnowotworowymi. Stosuje się go również przy leczeniu chorób skóry: Łuszczyca, półpasiec oraz alergiach pokarmowych.Usuwa alkohol z organizmu oraz leczy zmiany skórne.

ZALETY
Skuteczność
szerokie zastosowanie
działanie selektywne
nie wchłania się do organizmu
obojętny chemicznie
brak efektów ubocznych
WADY
brak smaku i zapachu
cena
Awatar użytkownika
bratPL
Administrator

Miejscowość: Rabka-Zdrój

Wróć do Opinie o produktach

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Copyright 2005-2012