Add to Google Podziel się |

ENTEROSGEL - OPINIE

W tym miejscu można zbieramy wszystkie opinie o produktach. Jeśli chcesz się podzielić swoją wiedzą na temat jakiegokolwiek produktu zdrowotnego, to jest to odpowiednie forum.

ENTEROSGEL - OPINIE

Postprzez claudia » 09 Wrz 2011, 08:48

Enterosgel jest bardzo skutecznym sposobem na detoksykację organizmu. Dokładnie oczyszcza jelita oraz żołądek dzięki czemu leki oraz suplementy diety są lepiej wchłanianie, co z kolei zwiększa ich skuteczność. Zastosowałam dwutygodniową kurację Enterosgelem, aby przeprowadzić całkowitą detoksykację organizmu, ale pierwsze efekty były widoczne już po kilku użyciach. Najbardziej cieszy mnie fakt, że Enterosgel w zupełności wyeliminował wzdęcia, z którymi borykałam się od dłuższego czasu. Produkt powinien być stosowany na ok. 2 godziny przed i 2 godziny po jedzeniu, co bardzo pomaga w wyrobieniu sobie nawyku regularnego spożywania posiłków. Regularne jedzenie, jak wiadomo, jest koniecznym warunkiem utrzymania właściwej wagi i zdrowia, dlatego bardzo gorąco polecam Enterosgel wszystkim dbającym o zdrowie, a w szczególności osobom mającym problemy z prawidłowym trawieniem.
claudia

Miejscowość: Kraków

ENTEROSGEL - OPINIE

Postprzez justyna_gr » 09 Wrz 2011, 10:38

Enterosgel pomaga też na problemy z cerą. Dzięku temu, że oczyszcza organizm, wypryski na twarzy nie tworzą się. Sama sprawdziłam i polecam! Bo dobry krem to jedno, ale o cerę trzeba dbać też od wewnątrz :)
justyna_gr

Re: ENTEROSGEL - OPINIE

Postprzez magdaLENA » 12 Wrz 2011, 11:47

Słyszałam, że pomaga też na kaca ;)
magdaLENA

Re: ENTEROSGEL - OPINIE

Postprzez Tomek » 20 Maj 2014, 08:05

Warto spróbować, zwłaszcza, że jest w bardzo atrakcyjnej cenie, 55 zl, zamiast 69. Promocja, Enterosgel 55 zł
Awatar użytkownika
Tomek

Miejscowość: Rabka-Zdrój

Wróć do Opinie o produktach

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Copyright 2005-2012