Add to Google Podziel się |

Masaż relaksacyjny czy klasyczny?

Forum o masażu... Masaż klasyczny, całościowy, relaksacyjny, stóp, kręgosłupa, dla kobiet, dla mężczyzn. Masaż tajski, mauri, bańki chińskie, próżniowy. Porady, opinie, masażyści, ceny masażu...

Re: Masaż relaksacyjny czy klasyczny?

Postprzez lilia » 23 Wrz 2016, 21:24

Ja swego czasu dużo chodziłam na masaże relaksacyjne, ale jak zaczęłam uprawiać sport to za dużo czasu mi to zajmowało. Dlatego zdecydowałam się na taką platformę relaksacyjną http://www.marbo-sport.pl/product-pol-1 ... tness.html , która stoi u mnie w domu i w każdej chwili mogę sobie odpalić masaż :) Świetnie działa na mięśnie
lilia

Postprzez Dionizos » 27 Wrz 2016, 18:58

Zawsze można to połączyć. Ja często tak robię dla klientów. Najpierw lekko, spokojnie niejako "na rozgrzewkę", później właściwy solidny masaż klasyczny, a na koniec uspokojenie, wyciszenie masażem relaksacyjnym. W ten sposób powstaje efekt terapeutyczny zarówno dla ciała, jak i dla psychiki.
Awatar użytkownika
Dionizos

Miejscowość: Łódź

Postprzez bercia » 13 Lis 2016, 15:49

Mam pracę siedzącą i mój kręgosłup lędźwiowy woła o pomoc - mało ruchu każdego dnia + stała pozycja siedząca. Kiedyś poprosiłam neurologa o skierowanie na zabiegi.......termin: za 3 lata!!! Zarezerwowałam kolejkę..... W międzyczasie trafiłam do centrum Trea do którego chodzę na masaże lecznicze już od kilku lat. Masaże pomagają, ulga jest niesamowita, zwłaszcza jeżeli boli i cierpimy. Warto wybierać miejsca sprawdzone, certyfikowanych masażystów.
bercia

Postprzez bratkowski » 07 Gru 2016, 19:50

Nie mam jeszcze problemów z kręgosłupem póki co, ale na masaże chodzę tylko, że relaksacyjne. W poznański Good Time Day Spa
do którego namówiła mnie żona wpadam na masaż sycyliski. Świetna sprawa, pełny relaks i rozluźnienie, aromatyczne olejki, do tego wyjątkowy nastrój z włoską melodią w tle. Tak mi się spodobało, że wykupiłem sobie voucher na
http://www.goodtimedayspa.eu/oferta/str ... yzn/masaze
bratkowski

Postprzez Fionka » 29 Gru 2016, 11:13

relaksacyjny, minie najbardziej odpręża po ciężkim dniu wprost fenomenalnie na mnie działa. ostatnio miałam dużo na głowie przez sprawy związane z planowaniem nowego domu i wszelkimi rozliczeniami z firmy całe szczęście zatrudniłam biuro rachunkowe które się wszystkim zajęło natomiast zanim je znalazłam myślałam że osiwieję z nerwów
Fionka

Postprzez MonikaMonna » 09 Sty 2017, 09:40

Przez nerwy można się okropnie spinać, no a potem wszystkie mieśnie bolą. Z drugiej strony cieżko jest hodzić często na maz=saże, szczególnie jak się mieszka na wsi i do miasta gdzie znajduje się salon masażu jest kilkanaście kilometrów. Zastanawiam się nad kupnem wanny z hydromasażem, już nawet oglądałam w http://idealnalazienka.eu/, zastanawiam się tylko czy masaż w takiej wannie faktycznie odpręża. Macie może takie cudo w domku?
MonikaMonna

Poprzednia

Wróć do Masaż

Copyright 2005-2012