Add to Google Podziel się |

Czystek - dobry na cerę?

Wszystko o leczeniu ziołami. Preparaty ziołowe, mieszanki ziołowe, ziołolecznictwo chińskie, bonifratów... Zastosowanie ziół na wrzody, odtruwanie organizmu i inne. Opinie, porady, uwagi o ziołolecznictwie.

Czystek - dobry na cerę?

Postprzez Aga » 22 Wrz 2015, 11:05

Hej! Zastanawiam się nad rozpoczęciem kuracji z naparu z czystka. Słyszałam, że oczyszcza cerę i w ogóle organizm. Czy ktoś pije napary z czystka? Gdzie najlepiej go kupić i w jakiej formie (czy wystarczą same liście, czy potrzebne są też kwiaty)?
Aga

Miejscowość: Lublin

Re: Czystek - dobry na cerę?

Postprzez Artrue » 03 Lis 2015, 18:25

Czystek nie jest chyba do końca przebadany i nie wiadomo, czy napewno działa. Pytałam lekarza rodzinnego i taka uzyskałam informację. Ja na poprawę cery stosuję kurację stosowana w medycynie indyjskiej (można kupić na stronie https://ajurwedablog.wordpress.com/) . Skutecznie pozbyłam się trądziku i zmian skórnych. Polecam szczerze.
Artrue

Postprzez mariolka92 » 29 Mar 2016, 12:33

Generalnie czystek posiada właściwości oczyszczające organizm z toksyn więc powinien pomóc w utrzymaniu czystej i zdrowej cery. Ważne jest żeby pochodził z zaufanego i certyfikowanego źródła. Taki czystek kupisz w tym sklepie:
http://sklep.ekoherba.pl/sklep/ziola/ziele-i-herbata-z-czystka/
mariolka92

Postprzez Olla » 20 Kwi 2016, 14:56

Mi koleżanka polecała czystek, widziała fajne efekty u siebie jeśli chodzi o ogólne oczyszczenie organizmu, również cery :)
Olla

Miejscowość: Tarnów

Postprzez Monika1981 » 18 Wrz 2016, 18:22

Mnie również polecono czystek na problemy z cerą, a dokładniej z trądzikiem. Próbowałam już na prawdę różnych rzeczy i różnych ziół i powoli traciłam nadzieje na polepszenie się mojego stanu cery. Bardzo łatwo jest zapchać porty mojej skóry i mogę stosować bardzo mało kosmetyków i muszę uważać i uważanie czytać ich skład. Wcześniej przemywałam już twarz rumiankiem i herbatą, ale nie przynosiło to efektów i nadal miałam stany zapalne na twarzy. Koleżanka wspomniała mi o pozytywnych właściwościach czystka i zaczęłam szukać na jego temat informacji. Trafiłam na tą stronę http://www.czystekbio.pl/ , z której dowiedziałam się jakie czystek ma inne właściwości.
Monika1981

Postprzez Kasandra » 22 Lis 2016, 08:53

Kupowałam czystek albo z apteki albo w sklepie ze zdrową żywnością. Pijałam regularnie, codziennie o określonej porze. Wtedy o tym nie zapominałam ;) Z tego co wiem czystek ma oczyszczać organizm a ja stwierdziłam,że mojemu bardzo się to przyda. Mi wyłożyło na wierzch skóry wszelkie niedoskonałości,ale później przez długi czas cieszyłam się ładną cerą więc wygląda na to,że naprawdę oczyścił organizm. Sporo osób z mojego otoczenia pija czystek i sobie bardzo zachwala. :)
Kasandra

Postprzez Chromator » 15 Gru 2016, 18:08

Ja też stosuję na problemy z cerą i kupuję go na naturalny-market.pl. Ogólnie staram się kupować jak najbardziej naturalne środki, ponieważ mam bardzo wrażliwą skórę. Większość właśnie kupuję w tym sklepie.
Chromator

Postprzez bebe » 15 Gru 2016, 19:28

O, to nie wiedziałam, że takie jest działanie czystka. Ja na razie piję napar z pokrzywy.
bebe

Wróć do Ziołolecznictwo

Copyright 2005-2012